Подарунок
-20%

Подарунок Випускнику | 2026 | Акрилова Статуетка
400 ₴
320 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ШК-0003
+380 (98) 072-59-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Подарунок Випускнику | 2026 | Акрилова Статуетка»
Статуетка на випускний 2026 — стильний декор та пам’ятний подарунок для випускника
Оригінальна акрилова статуетка з написом 2026 стане красивою деталлю святкового оформлення, фотозони або пам’ятним сувеніром для випускника. Поєднання глянцевого чорного силуету та золотих цифр виглядає дорого, сучасно й ефектно на фото.
Розміри (ДхШхВ) : 23 х 7 х 26 см
Підійде для:
— 🎓Випускного вечора
— 🎓Фотозони, оформлення класу
— 🎓Школи, коледжу, дитячого садка, університету або студії.
— прозора підставка додає легкості й акуратності;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Білий |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Вага виробу | 350 г |
| Вага | 0.35 г |
| Основні атрибути | |
| Тип | Канцтовари |
| Розміри | |
| Довжина: | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴




