-28%

Скарбничка Будиночок “На мрію” | Подарунок для накопичення
350 ₴
252 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КО-0013
+380 (98) 072-59-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна дерев’яна скарбничка у формі будиночка — це не просто місце для заощаджень, а справжній символ вашої мрії ⭐
Ідеально підходить як подарунок або елемент декору, що щодня нагадує про цілі та бажання.
✨ Переваги:
• Оригінальний дизайн у формі будиночка
• Якісне лазерне гравіювання
• Натуральне дерево — екологічний матеріал
• Прозоре віконце для контролю накопичень
• Ідеально для подарунка та декору
Розмір (ДхШхВ) : 23 х 9 х 22 см
🎁 Ідеї використання:
— накопичення на мрію
— подарунок близькій людині
— декор кімнати
— мотиваційний аксесуар
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина | 3 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Скарбничка |
| Розміри | |
| Довжина: | 23 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тематика свята | 8 березня, Анімоване свято, Національне свято, День народження, День Святого Валентина, Дитяче свято, Новий рік, Весілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴
- Спосіб упаковки: Скарбничка дуже легко збирається, тому ми відправляє її в розібраному вигляді. Це дає змогу неабияк зменшити вартість доставки поштою



