
Підставка Пам'яті з Фотогравіюванням Героя України | Золото h = 30 см | Індивідуальне виготовлення
2 350 ₴
- Під замовлення
- Код: ПГ-0017
Відправка з 27 травня 2026Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Підставка Пам'яті з Фотогравіюванням Героя України | Золото h = 30 см | Індивідуальне виготовлення»
Пам’ятна підставка з фотогравіюванням — особливий спосіб зберегти пам’ять про Героя України.
🪽 Виготовляємо індивідуально за фото замовника.
🪽 Чітке гравіювання передає риси обличчя, створюючи особистий символ пам’яті.
🪽 Перед виготовленням надсилаємо макет на погодження
🪽Позивний (знизу), та текст на щиті — пишете ви.
Ідеально підходить для використання на похованнях, пам’ятних заходах, у меморіальних композиціях.
🔹 Матеріал: [Дзеркальне Золото]
🔹 Розмір: [30 см]. Також в наявності на 20 см та 25 см. Можна вибрати, в властивостях товару. Або уточнити по телефону.
🔹 Колір: [Золото]
🔹 Особливості: Легко збирається, Індивідуальний підхід
*Ціна вказана за виріб відповідного розміру"
*Обробка та макет вашого фото — входе у вартість*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Скло |
| Колір | Золотистий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Золото Дзеркальне |
| Тип | Підставка |
| Розмір | 30 см |
- Ціна: 2 350 ₴




