Подарунок

Скарбничка на Весілля. Скарбничка з ініціалами. Бокс для конвертів та грошей 30×20×16 см
395 ₴
- В наявності
- Код: ПБ-0021
+380 (98) 072-59-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Скарбничка на Весілля. Скарбничка з ініціалами. Бокс для конвертів та грошей 30×20×16 см»
Елегантна весільна скарбничка з ініціалами молодят — стильне рішення для збору конвертів та грошей 💍
Виконана з якісних матеріалів, має прозоре акрилове вікно та індивідуальний дизайн.
❇️Стане красивим елементом декору на весіллі та збереже теплі спогади після святкування.
❇️Виготовлення з вашими ініціалами або датою.
📏 Характеристики:
- Розмір: 30 × 20 × 16 см
- Матеріал: дерево + акрил
- Персоналізація: ✔ (ініціали, дата)
- Призначення: для конвертів, грошей, декор
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Особливості | З віконцем |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Форма | Фігурна |
| Довжина: | 300 см |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



