
Скарбничка для Чайових. Дерев'яний бокс для збору чайових. Гравіювання
355 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КО-0010
+380 (98) 072-59-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скарбничка для збору чайових з акриловим вікном — стильне та практичне рішення для кафе, бару або салону.
❇️Ідеально підходить для розміщення на барній стійці або касі. ❇️Можливе виготовлення з індивідуальним написом або логотипом.
📐Характеристики:
- Розмір: 15 см х 15 см х 15 см.
- Матеріал: Екологічне дерево.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Вага | 0.3 г |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип | Скарбничка |
| Розміри | |
| Довжина: | 15 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тематика свята | 8 березня, Анімоване свято, Національне свято, День народження, День Святого Валентина, Дитяче свято, Новий рік, Весілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴
- Спосіб упаковки: Скарбничка дуже легко збирається, тому ми відправляє її в розібраному вигляді. Це дає змогу неабияк зменшити вартість доставки поштою



