
Прозорий Акриловий Куб | 35 см | Розбірний display box 350
1 490 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: КП-005
+380 (98) 072-59-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозорий бокс для квіткових та декоративних композицій — стильне рішення для оформлення та збереження важливих речей.
Підходить для:
- букетів із атласних стрічок
- виробів ручної роботи
- пам’ятних та меморіальних композицій
Особливо актуальний для оформлення композицій на честь наших Захисників України.
⚙️ ОСОБЛИВОСТІ:
- Виготовлений з прозорого пластику (товщина 2 мм)
- Легкий, але достатньо міцний
- Розбірна конструкція — зручно транспортувати
- Надійно фіксується спеціальними кріпленнями
- Швидке складання (є відеоінструкція)
❗Кожна деталь покрита захисною плівкою з обох сторін — для уникнення подряпин під час транспортування.
Перед використанням плівку потрібно зняти.❗
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 400 мм |
| Розміри | |
| Вага | 5 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴
