Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 25 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Подарунковий Бокс "Цукерка" | Коробка для Подарунків (Дерево)»
🎁 Оригінальна упаковка, яка сама вже подарунок!
Стильна дерев’яна коробка у формі цукерки — це не просто упаковка, а ефектний елемент декору, який одразу привертає увагу. Ідеально підходить для оформлення подарунків, солодощів або створення святкової атмосфери.
👉 Відправка 1-2 дні
👉 Можливе брендування
🎯 Ідеально підходить для:
- упаковки цукерок та солодощів
- подарунків дітям та дорослим
- свят (Новий рік, день народження, весілля)
- декору інтер’єру
- фотозон та оформлення свят
📏 Характеристики:
- Розмір (31х14х10 см)
- Матеріал: дерево (МДФ) + Акрил прозорий
- Тип: коробка / органайзер
- Форма: цукерка
- Колір: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Особливості | Зі знімною кришкою, З віконцем |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Колір | Білий |
| Довжина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴
- Спосіб упаковки: Бокс можемо відправити як в зібранному так і розібранному вигляді. *Впливає на вартість доставки*





