-18%

Скарбничка "Валіза" 365 днів. Іменна скарбничка
460 ₴
377,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КО-0003
+380 (98) 072-59-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна скарбничка не лише допоможе вам реалізувати ваши фінансові мрії, але також може служити прекрасним подарунком для вашої родини та друзів. Подаруйте їм можливість почати зберігати свої заощадження з естетичним та практичним аксесуаром.
🎁В подарунок до скарбнички йде маркер🎁
Розмір скарбнички:
27 см х 10 см х 17 см
Матеріал: Дерево чорне
🖊️Зробимо будь-який ваш надпис на скарбничці🖊️
При замовленні від 20 штук - оптова знижка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина | 270 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Скарбничка |
| Розміри | |
| Довжина: | 15 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тематика свята | 8 березня, Анімоване свято, Національне свято, День народження, День Святого Валентина, Дитяче свято, Новий рік, Весілля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377,20 ₴
- Спосіб упаковки: Скарбничка дуже легко збирається, тому ми відправляємо її у розібранному вигляді. Це дозволяє значно зменшити вартість доставки поштою


