-30%

Скарбничка 365 днів. Скарбничка дерево. Скабничка на мрію (M)
250 ₴
175 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: КО-0001
+380 (98) 072-59-48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна скарбничка не лише допоможе вам реалізувати ваши фінансові мрії, але також може служити прекрасним подарунком для вашої родини та друзів. Подаруйте їм можливість почати зберігати свої заощадження з естетичним та практичним аксесуаром.
Доступна у розмірах:
30 х 20 х 10 см - Розмір L
20 х 15 х 7 см - Розмір M
Матеріал: Дерево біле
При замовленні від 20 штук - оптова знижка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина | 3 мм |
| Розміри | |
| Довжина: | 15 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тематика свята | 8 березня, Анімоване свято, Національне свято, День народження, День Святого Валентина, Дитяче свято, Новий рік, Весілля |
| Основні атрибути | |
| Тип | Скарбничка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴
- Спосіб упаковки: Скарбничка дуже легко збирається, тому ми відправляємо її у розібранному вигляді. Це дозволяє значно зменшити вартість доставки поштою


